Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 17 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 738

Zapisz się do klasy sportowej

Chcesz rozwijać swoje umiejętności sportowe? Pasjonuje cię siatkówka? Zapisz się do klasy sportowej w PG 3.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie ogłosiło nabór do klasy z rozszerzonym programem nauki gry w siatkówkę. - Klasa z rozszerzonym programem nauki w siatkówkę to początek Twojej kariery sportowej i pierwsze miejsca na podium - zapewnia grono pedagogiczne.

Kompleksowe podejście do edukacji z wychowania fizycznego pozwala na rozwijanie talentów. Dodatkowo chłopcy mają możliwość trenowania w klubie sportowym "Pszczyńskie Żubry", z którym Publiczne Gimnazjum nr 3 ściśle współpracuje.

Ponadto klasa z rozszerzonym programem z wychowania fizycznego będzie miała 6 dodatkowych godzin na nauczanie siatkówki realizowanych w szkole lub na hali MORiS w Pszczynie. Dzięki takim zajęciom uczniowie będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów zainteresowanych przystąpieniem do klasy usportowionej odbędzie się w środę, 29 kwietnia o godzinie 17.30 w Publicznym Gimnazjum nr 3 W Pszczynie przy ul. Staromiejskiej 41.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 41

tel. 032 2128278

BM / pless.pl, źródło: Publiczne Gimnazjum nr 3

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA