Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 kwietnia 2015
  • 28 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1483

Dni Otwarte PG nr 2 w Pszczynie

Za nami:

We wtorek 28 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Pszczynie odbędą się Dni Otwarte. Uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję zwiedzić szkołę w towarzystwie obecnych gimnazjalistów, którzy zaprezentują placówkę, oprowadzając gości oraz przedstawiając najciekawsze dni z życia szkoły.

Gimnazjum nr 2, III Liceum
fot.


Od godziny 8.45 do 13.20 będziemy gościli uczniów szkół podstawowych nr 1, nr 9 i nr 18. Placówka zaprasza również uczniów z pozostałych szkół do zwiedzenia gimnazjum!

Uczniowie szkół podstawowych zobaczą między innymi: nowoczesne i wspaniale wyposażone obiekty sportowe, bogatą w zbiory bibliotekę szkolną, salę multimedialną, liczne stanowiska komputerowe w klasach informatycznych oraz rozwijające możliwości i kreatywność uczniów pracownie językowe, historyczne czy też chemiczne oraz nasz nowy kącik gimnazjalny- GimBazę.

Co więcej, odwiedzający szkołę uczniowie zostaną zaproszeni do szkolnej stołówki, w której obejrzą prezentacje dotyczące różnorodnych akcji, warsztatów oraz rozrywek organizowanych przez gimnazjum. Uczniowie pochwalą się również przedstawieniem, które przybliży temat projektów edukacyjnych realizowanych w szkole. Na koniec goście zostaną zaproszeni do udziału w quizie ze słodkimi nagrodami.

43-200 Pszczyna
ul. Kazimierza Wielkiego 5

tel. 032 2103620

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA