Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 20 maja 2015
  • wyświetleń: 1679

Dzień otwarty w Gimnazjum w Woli

Szóstoklasiści i ich rodzice mieli szansę przyjrzeć się z bliska pracy Gimnazjum nr 1 im św. Jana Bosko w Woli. We wtorek, 12 maja gościli oni na dniach otwartych szkoły, podczas których zostali zapoznani z ofertą edukacyjną i pozalekcyjną szkoły, jej sukcesami oraz warunkami nauki i zabawy.

W trakcie spotkania można było uczestniczyć w modelowych lekcjach np. przeprowadzić doświadczenia z fizyki lub chemii, zanurzyć się na chwilę w fascynujący świat języków angielskiego i niemieckiego lub zrozumieć, w jaki sposób matematyka ułatwia nam codzienne życie. Nie zabrakło również smacznej niespodzianki w postaci pysznego kremu wykonanego przez uczniów na lekcjach techniki. Przy okazji zwiedzający mogli zapoznać się ze świetnie wyposażoną pracownią gastronomiczną.

Dzień otwarty w Gimnazjum w Woli - 12.05.2015 · fot.


Poza zwiedzaniem sal lekcyjnych goście zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania klas sportowych, warunkami treningów, spotkali się z trenerami i dowiedzieli o stale rosnących sukcesach sportowych uczniów gimnazjum. Przy tak urozmaiconej ofercie zajęć pozalekcyjnych dyrekcja szkoły podkreśliła również bardzo wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych oraz liczne tytuły laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych, które są dowodem, że uczniowie szkoły doskonale radzą sobie z łączeniem nauki z zajęciami dodatkowymi.

Główną atrakcją programu była krótka, ale bardzo wymowna, pantomima przygotowana przez szkolną grupę teatralną "Matrix", która ma na swoim koncie liczne sukcesy i nagrody.

Jeśli właśnie kończysz szkołę podstawową możesz być pewien, że Gimnazjum nr 1 im św. Jana Bosko w Woli to najlepszy wybór!

43-225 Wola
ul. Górnicza 47

tel. 032 2119610
fax 032 2119610

Joanna Kocioła

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA