Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 11445

Koniec wakacji, witamy szkołę!

Za nami dwa miesiące lenistwa, ciekawych zajęć, a przede wszystkim odpoczynku od nauki. Dziś jednak uczniowie muszą odwiedzić mury szkoły, by usłyszeć dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny.

Rozpoczęcie roku w SP nr 18 - 1.09.2015 · fot.


1 września tradycyjnie startuje nowy rok szkolny. Od godzin porannych w pszczyńskich placówkach oświatowych odbywają się apele i liczne uroczystości. Zachęcamy do obejrzenia galerii z rozpoczęcia roku szkolnego dla pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 18 w Pszczynie.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Liceum Ogolnokształcącym im. Bolesława Chrobrego - 01.09.2015 · fot.


Nie można zapomnieć, że nowy rok szkolny wiąże się także z dniami wolnymi. Okazję do ponownego wypoczynku uczniowie będą mieli już 11 listopada z okazji Święta Niepodległości. Kolejne ferie będą podczas Bożego Narodzenia, co w połączeniu z Sylwestrem zapewnia młodzieży wolne od szkoły między 23 grudnia a 1 stycznia. Również podczas Święta Trzech Króli (6 stycznia) dzieci spędzą czas w domu, a od 15 do 28 lutego będą wypoczywać w ramach ferii zimowych.

Kolejne wolne dni przypadają z okazji Świąt Wielkanocnych (24-29 marca), Święta Pracy (1 maja) oraz Święta Konstytucji 3 maja. Uczniowie będą wypoczywać również 26 maja podczas Bożego Ciała. Natomiast na kolejne długie wakacje żacy będą musieli poczekać do 25 czerwca.BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA