Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 4 września 2015
  • wyświetleń: 946

1 września w goczałkowickich szkołach

1 września to ważna data dla Gminy, nauczycieli, rodziców i uczniów Gimnazjum. Próg nowej szkoły przekroczyło 87 pierwszoklasistów w tym 22 ,"sześciolatków".

rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego w goczałkowickim gimnazjum. · fot.


Od nowego roku szkolnego naukę na III etapie edukacyjnym w 11 oddziałach rozpoczęło ogółem 245 uczniów. Będą realizowali podstawę programową, rozwijali zainteresowania i poszerzali wiedzę w oddziałach z rozszerzeniem matematyki i języka angielskiego.

Z ogromnym aplauzem spotkała się informacja Pani dyrektor o udostępnieniu uczniom nowej sieci internetowej. Dzięki przyłączeniu szkoły do światłowodowego Internetu, możliwa była realizacja nowej infrastruktury informatycznej umożliwiającej dostęp nauczycielom, uczniom i rodzicom do dziennika elektronicznego, biblioteki multimedialnej oraz platformy edukacyjnej. Realizowany projekt został sfinansowany całkowicie ze środków Gminy, zaś szkolenia nauczycieli Gimnazjum pokryły w większości środki Funduszu Europejskiego w ramach programu "Śląskie Warsztaty TIK".

wojna, uczniowie
Uczniowie wspomnieli walczących w okresie II wojny światowej. · fot.


W krótkim programie artystycznym poza radosnym powitaniu murów szkoły, młodzież wspominała także walczących w okresie II wojny światowej, dzięki którym 1 września 2015 roku był jakże inny od tego w 1939 roku.

Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 3

tel. 32 212-71-89

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA