Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 24 listopada 2015
  • wyświetleń: 1057

Przedszkolaki z wizytą u stolarza

W piątek, 20 listopada dzieci wyruszyły na pieszą wycieczkę do zakładu stolarskiego. Celem wyprawy było dokładne zaobserwowanie, na czym polega praca stolarza, jakich narzędzi używa się w pracy.

Przedszkolaki z Radostowic z wizytą u stolarza
Przedszkolaki z wizytą u stolarza · fot.


Przedszkolaki w praktyczny sposób mogły spróbować prac stolarskich. Przybijały gwoździe, wkrętarkami wkręcały śruby. Detektywi zrozumieli, że praca ta jest bardzo trudna i niebezpieczna, ale i bardzo ciekawa. Dzięki stolarzom mają piękne meble, krzesła i stoliki. Największą niespodzianką, którą przygotował pan Paweł, było wspólne z dziećmi skręcanie karmnika dla ptaków. Wszystkie dzieci zdały egzamin praktyczny!

Wizyta ta spełniła oczekiwania naszych dzieci i dała im wiele radości. Panu Pawłowi bardzo serdecznie dziękujemy - za poświęcony czas, zaangażowanie w życie przedszkola oraz niezapomniane przeżycia, jakich mogły doświadczać.


Dziękują Detektywi i pani Krysia

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 42

tel. 032 2125299

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA