Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 16043

Nagrody Burmistrza Pszczyny dla nauczycieli - zdjęcia

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej jest znakomitą okazją do tego, żeby podsumować jak przez ostatni rok funkcjonowało pszczyńskie szkolnictwo. Tak było i w tym roku. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie z pedagogami, na którym wręczono nagrody Burmistrza Pszczyny dla nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Nagrody Burmistrza Pszczyny dla nauczycieli - 17.10.2016 · fot.


Uroczystość, która odbyła się w poniedziałek 17 października uświetnił występ młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzionce. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podziękował nauczycielom za trud jaki wkładają w swoją pracę. Odniósł się do zmian jakie czekają obecnie samorządy. Mimo pewnego niepokoju burmistrz zapowiedział, że priorytetem dla gminy jest dobro ucznia, a także walka o każde miejsce pracy dla nauczyciela i pracownika oświaty.

W tym roku nagrody burmistrza Pszczyny otrzymało osiemdziesięciu dwóch nauczycieli pracujących w pszczyńskich placówkach oświatowych.

Nagrody otrzymali następujący nauczyciele:
1. Alina Bałuch - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku
2. Renata Banert - Przedszkole Publiczne nr 2 w Pszczynie
3. Wioletta Bienioszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
4. Blanka Bogucka - Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie
5. Agnieszka Bogusz - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
6. Dorota Bryła - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ćwiklicach
7. Aleksander Byrski - Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie
8. Damian Cieszewski - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
9. Agnieszka Chlebek-Rolska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
10. Władysław Chrobok - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
11. Piotr Czekaj - Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce
12. Adrianna Czylok - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie
13. Joanna Dzida - Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie
14. Elżbieta Famulok - Szkoła Podstawowa nr 19 w Brzeźcach
15. Bogumiła Fedczyszyn - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie
16. Beata Folek - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie
17. Ewa Foltyn - Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce
18. Teresa Gandyk-Bigos - Publiczne Gimnazjum nr 1w Pszczynie
19. Renata Gazda - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
20. Zofia Gloc - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
21. Anna Gruszka - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
22. Beata Hellwig - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie
23. Daria Hristova-Kosobudzka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
24. Marzena Ilga - Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie
25. Jacek Indeka - Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce
26. Katarzyna Janik - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
27. Anna Januszewska - Szkoła Podstawowa nr 13 w Wiśle Małej
28. Alina Jaworska - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
29. Lucyna Jurczyga - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
30. Cecylia Kania - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
31. Marek Kloc - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
32. Teresa Kloc - Przedszkole Publiczne nr 2 w Pszczynie
33. Dorota Koczar - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie
34. Maria Koczy - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie
35. Małgorzata Korzus - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące
36. Aleksandra Kost - Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce
37. Agnieszka Kowalik-Stania - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
38. Ewa Małgorzata Kowalska - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
39. Joanna Kukla - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku
40. Aleksandra Latko - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
41. Jolanta Lazar -Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej
42. Halina Lisowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej
43. Małgorzata Łukomska-Jamrozik - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
44. Katarzyna Majewska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ćwiklicach
45. Lilianna Mańka - Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie
46. Teresa Mączkowska-Marszałek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
47. Sylwia Młocek - Przedszkole Publiczne nr 14 w Studzionce
48. Anna Moric - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
49. Danuta Moroń - Szkoła Podstawowa nr 19 w Brzeźcach
50. Urszula Niezgoda - Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce
51. Halina Nocoń - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
52. Beata Orlik - Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce
53. Zbigniew Oszek - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie
54. Ewa Pławecka - Przedszkole Publiczne nr 8 w Pszczynie
55. Mirosław Polok - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej
56. Karolina Przontka - Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie
57. Lucyna Przybyła - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
58. Joanna Rozmus-Cader - Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
59. Jolanta Rudka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku
60. Małgorzata Ryś - Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie
61. Lucyna Ryt - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie
62. Katarzyna Skrobol - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
63. Jolanta Skrzyńska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
64. Elżbieta Sobiech - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku
65. Krzysztof Spyra - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie
66. Bożena Stawicka - Przedszkole Publiczne nr 10 w Ćwiklicach
67. Mirela Swoboda - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie
68. Małgorzata Szklanny - Przedszkole Publiczne nr 8 w Pszczynie
69. Aleksandra Szromek - Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
70. Małgorzata Szypuła - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
71. Grzegorz Świerkot - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące
72. Bogusława Tomża - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące
73. Elżbieta Tutas - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
74. Agnieszka Urban - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
75. Małgorzata Wiatr - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
76. Paweł Więcek - Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie
77. Witold Wiktorczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
78. Barbara Worek - Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie
79. Katarzyna Wybrańczyk - Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
80. Monika Zalas - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
81. Urszula Zawadzka-Jelito - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
82. Adam Zuber - Szkoła Podstawowa nr 13 w Wiśle Małej

Pani dr Halina Nocoń - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach oraz Pani Lucyna Nocoń-Kobiór - nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 w Pszczynie, zostały uhonorowane nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim.

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 41

tel. 032 2128278



43-200 Pszczyna
ul. Konopnickiej 44

tel. 32 2104384



43-200 Pszczyna
ul. Stefana Batorego 24

tel. 032 2103408
fax 032 2103408





43-200 Pszczyna
ul. Kazimierza Wielkiego 5

tel. 032 2103620



43-245 Studzienice
ul. św. Jana Pawła II 74

tel. 032 2115201



43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 47

tel. 032 2103930



43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 41

tel. 32 2103994
tel. 32 2128278



43-200 Pszczyna
ul. Konopnickiej 39

tel. 032 2104003



43-200 Wisła Mała
ul. Sokoła 10

tel. 032 2123419



43-245 Studzionka
ul. Henryka Jordana 3

tel. 032 2113156
fax 032 2113156



43-200 Poręba
ul. Świerczewskiego 10

tel. 32 2120224
fax 32 2120224



43-245 Studzionka
ul. Jordana 3a

tel. 032 2123394



43-229 Rudołtowice
ul. Anieli Krzywoń 5

tel. 032 2112100



43-243 Pszczyna
ul. Hodowców 38

tel. 032 2120476



43-200 Pszczyna
ul. Zdrojowa 64

tel. 32 2103017



43-211 Piasek
ul. Szkolna 4

tel. 032 2114926

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA