pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Edukacja

  • 18 lutego 2017
  • 20 lutego 2017
  • wyświetleń: 7794

Mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskim i snowboardzie - wideo

W dniach 14 i 15 lutego roku w Wiśle odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.



We wtorek na stoku Klepki w Wiśle Malince w slalomie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, a w snowboardzie uczniowie wszystkich typów szkół.

Wyniki - 14.02.2017:

Slalom
Kategoria "mikrus" ( klasy I - III ) - dziewczęta:
1. Sędłak Zofia - SP2
2. Kotajny Karina - SP15
3. Gaweda Sonia - SP18

Kategoria "mikrus" ( klasy I - III ) - chłopcy:
1. Blacha Mateusz - SP15
2. Fircowicz Filip - NSP1
3. Czerwiński Wiktor - SP18

Kategoria " szkoły podstawowe" ( klasy IV-VI) - dziewczęta i chłopcy:
1. Szczotka Virginia - SP6
2. Sędłak Anna - SP2
3. Spek Aleksandra - SP15

Kategoria " szkoły podstawowe" ( klasy IV-VI) - chłopcy:
1. Szczotka Hubert - SP6
2. Patyk Michał - SP4
3. Szlęk Dominik - SP2

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:
1. SP nr 2 w Pszczynie
2. SP nr18 w Pszczynie
3. SP nr 6 w Czarkowie
4. SP nr 10 w Piasku
5. SP nr 3 w Pszczynie
6. SP nr 15 w Jankowicach
7. SP nr 16 w Studzienicach
8. SP nr 1 w Pszczynie
9. SP nr 7 w Ćwiklicach
10. SP nr 14 w Wiśle Wielkiej
11. SP nr 4 w Pszczynie

Snowboard
Dziewczęta
1. Czorny Katarzyna - LO Chrobry
2. Zeman Wioletta - PZSznr2
3. Brdęk Wiktoria - LO Chrobry

Chłopcy:
1. Gruszka Maciej - PG3
2. Seredyński Beniamin - III LO
3. Ziebura Szymon - LO Chrobry


Mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskim i snowboardzie - 14-15.02.2017


Dzień później na stoku Skolnity w Wiśle w slalomie rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wyniki - 15.02.2017:

Szkoły gimnazjalne - dziewczęta:
1. Fircowicz Alicja - PG1
2. Kania Julia - PG3
3. Nosek Agnieszka - PG3

Szkoły gimnazjalne - chłopcy:
1. Koprowski Wojciech - PG4
2. Godziek Jakub - PG1
3. Dziurosz Michał - PG4

Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych:
1. PG nr3 w Pszczynie
2. PG nr4 w Pszczynie
3. PG nr1 w Pszczynie
4. PG nr2 w Pszczynie
5. PG nr5 w Studzionce

Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta:
1. Kliś Martyna - III LO
2. Indeka Magdalena - III LO
3. Grabiec Agata - III LO

Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy:
1. Pychyński Marceli - LO Chrobry
2. Grabiec Jakub - III LO
3. Biały Jakub - LO Chrobry

Klasyfikacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych:
1. III LO Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
2. Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
3. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
4. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie


Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu

43-200 Pszczyna
ul. Basztowa 4

tel. 032 2103877
tel. 032 2104357
fax 032 2103877

new, źródło: MORiS Pszczyna

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze