pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 17 maja 2017
  • wyświetleń: 547

Nowa umowa partnerska w "Samochodówce"

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 podpisał kolejne porozumienie o współpracy z firmą "Orbico", przedstawicielem renomowanych firm produktów fryzjerskich Wella oraz Londa.

Nowa umowa partnerska w „Samochodówce” · fot.


Podjęta współpraca podniesie jakość nauczania oraz umiejętności zawodowe uczniów kształcących się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Niewątpliwie przyczyni się również do wzbogacenia wyposażenia szkolnej pracowni o luksusowe produkty i pomoce fryzjerskie. Dodatkową atrakcję stanowi udział w profesjonalnych i certyfikowanych szkoleniach fryzjerskich, które będą odbywać się dwa razy w semestrze. Wzbogacą one proces dydaktyczny i umożliwią korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Kończyć się one będą certyfikatem.

Umowa zapewnia szkole również coroczne delegowanie trzech najlepszych uczniów na zrefundowane szkolenie w Akademii Wella w Warszawie. Pierwsze szkolenie dla uczniów w szkole za dwa tygodnie, a w Akademii w Warszawie już w ten weekend 20-21 maja.

Dodatkowym wsparciem jest objęcie przez firmę Puchałka Hair Academy patronatu nad zawodami fryzjer i technik usług fryzjerskich.

Zapraszamy młodzież do kształcenia się w zawodzie technik usług fryzjerskich, w zawodzie z przyszłością!

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.