pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 24 maja 2017
  • wyświetleń: 1258

Szkolny Dzień Profilaktyki w SP im. Stanisława Hadyny we Frydku

20 maja w SP im. Stanisława Hadyny we Frydku odbył się Dzień Profilaktyki połączony z obchodami Dnia Strażaka. Z tej okazji odwiedzili nas strażacy z OSP w Gilowicach.

Szkolny Dzień Profilaktyki w SP im. Stanisława Hadyny we Frydku - 20.05.2017 · fot.


W uroczystości oprócz społeczności szkolnej uczestniczyli prezes OSP w Gilowicach - Andrzej Watoła, Radny sołectwa Frydek - Mariusz Wojtala, P.O. dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania - Marzena Mandla.

Z okazji święta dyrektor szkoły Teresa Kłeczek złożyła wszystkim strażakom życzenia bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz podziękowała za strażacki trud ponoszony w działaniach ratowniczych i poświęcenie na rzecz społeczności lokalnych.

Specjalnie dla nich wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie", a uczniowie ze szkolnego koła teatralnego pokazali przedstawienie pt. "Pali się!". Brawom nie było końca - występy były wspaniałe! Po części artystycznej uczniowie i nasi goście mieli chwilę wytchnienia w czasie poczęstunku przygotowanego w klasach. Rada Rodziców zadbała, aby każdy uczeń otrzymał soczek i lody.

Szkolny Dzień Profilaktyki w SP im. Stanisława Hadyny we Frydku - 20.05.2017 · fot.


Ważnym punktem tego dnia był mecz Uczniowie vs Strażacy, który zakończył się wynikiem 3:1 dla uczniów. Gratulujemy wszystkim piłkarzom - mecz był bardzo wyrównany.

Jednakże atrakcją, na którą najbardziej czekały wszystkie dzieci, był pokaz strażackich umiejętności oraz możliwość zobaczenia z bliska wozów, a nawet siedzenia w nich.

Nikogo nie zdziwiło, że dzieci wychodziły z pikniku mokre od stóp do głów - strażacy wody nie żałowali.

Szkolny Dzień Profilaktyki w SP im. Stanisława Hadyny we Frydku - 20.05.2017 · fot.


Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze