pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 869

Fryzjerzy z PZS 1 na profesjonalnych warsztatach firmy Londa

W piątek, 19 maja w warszawskim Studiu Wella w ramach programu OrbiTalent, będącego częścią Projektu Edukacyjnego Londa Professional, odbyły się warsztaty dla najzdolniejszych uczniów fryzjerstwa i ich opiekunów. Tylko pięć szkół z całej Polski bierze udział w tym wyjątkowym projekcie edukacyjnym. Są to szkoły z Krakowa, Pszczyny Płocka, Tychów i Wrocławia.

Fryzjerzy z PZS 1 na profesjonalnych warsztatach firmy Londa w Warszawie - 19.05.2017 · fot.


Spotkanie odbyło się w dwóch odsłonach - teoretycznej i praktycznej. Najnowsze trendy ze świata fryzjerstwa, techniki koloryzacyjne na najwyższym poziomie oraz niestandardowe zasady mieszania barw - tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy podczas warsztatów, które prowadzili Instruktorzy Studia Wella. Podczas warsztatów była też doskonała okazja, by poznać inspirującą codzienność fryzjerów i styl ich pracy.

Uczestnicy warsztatów musieli zmierzyć się z wyzwaniem stworzenia nowych trendów fryzjerskich dla wylosowanych modelek. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 (Samochodówkę) podczas warsztatów reprezentowały uczennice technikum fryzjerskiego - Jessica Kurzyca, Edyta Lasek oraz Sara Golus wraz z nauczycielką Józefą Waliczek. Atmosfera spotkania sprzyjała uwolnieniu kreatywności, a efekty zaskakiwały pomysłowością i odważnym podejściem.

Szkolenie nie tylko dostarczyło solidnej dawki wiedzy teoretycznej, ale również wskazało kierunek rozwoju sztuki fryzjerskiej, którym warto podążać. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymał certyfikat uczestnictwa. Posumowaniem pobytu w Warszawie było zwiedzenie stolicy.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.