pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1648

Kursy prawa jazdy na wszystkie kategorie w OSK Krzempek

Międzynarodowy Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzempek zaprasza na kursy prawa jazdy. Instruktorzy szkolą na kategorie: AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T. Zapisy na kurs odbywają się codziennie!

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. z.o.o.


Teoria odbywa się u nas systemem e-learningowym - dzięki temu sam decydujesz, kiedy się uczysz. Jedyne co potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu. Dzięki tej formie kursu łatwiej pogodzisz swoje codzienne obowiązki z nauką - możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, we własnym tempie.

Chcesz zapisać się na kurs? Wystarczą tylko 3 kroki!
1. Przyjdź do naszego biura: Pszczyna, ul. Kopernika 14, a wystawimy Ci skierowanie na badania lekarskie (z naszym skierowaniem badanie jest tańsze);
2. Zabierz badanie, zdjęcie i dowód osobisty i udaj się po Profil kandydata na kierowcę do Starostwa Powiatowego;
3. Wróć z profilem do naszego ośrodka i zapisz się na kurs.

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy jest jedną z najdłużej działających firm w naszym regionie. Posiadamy długoletnią tradycję w kształceniu przyszłych kierowców. Przez cały ten czas udoskonalamy system kształcenia naszych uczniów - nasz ośrodek cały czas się rozwija - inwestujemy w pomoce dydaktyczne, zapewniamy uczniom komfortowe warunki nauki, a co najważniejsze - profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów!

Posiadamy własny, pełnowymiarowy plac manewrowy na wszystkie kategorie, identycznie odwzorowujący tor z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Zapraszamy serdecznie!

Pszczyna, ul. Kopernika 14
Czynne: Poniedziałek- Piątek w godz. 8.00 -16.00

Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy!
512- 246-250 lub 32 210-31-01
Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MOSKRZEMPEK

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Kopernika 14

tel. 32 210 31 01
kom. 512 246 250REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.