pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1454

Gimnazjaliści z wizytą studyjną w Patentusie

Centrum Informacji Zawodowej działające przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 zorganizowało dla zainteresowanych gimnazjalistów wizytę studyjną w zakładzie pracy Patentus.

Gimnazjaliści z wizytą studyjną w Patentusie - 2.06.2017 · fot.


W piątek, 2 czerwca gimnazjaliści zainteresowani nauką w zawodzie ślusarz oraz technik mechanik, mieli możliwość zwiedzenia tego nowoczesnego zakładu pracy. Młodzież zapoznała się ze specyfiką pracy tego przedsiębiorstwa, poznała funkcjonowanie i zastosowanie nowoczesnych maszyn i urządzeń tam stosowanych.

To już kolejna w tym roku wizyta zorganizowana przez Centrum Informacji Zawodowej dla zainteresowanych gimnazjalistów. Wycieczki studyjne do zakładów pracy dają uczniom stojącym przed trudnym wyborem swojej ścieżki zawodowej możliwość zapoznania się z danym zawodem, a także z możliwościami, jakie daje wykonywanie danego rzemiosła.

Firmie Patentus oraz uczestnikom wizyty studyjnej dziękujemy za możliwość zorganizowania tego wartościowego i niezwykle interesującego spotkania.

Anna Harazin

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.