Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 czerwca 2017
  • wyświetleń: 13421

[ZDJĘCIA] Koniec roku szkolnego! Rozpoczynają się wakacje!

W piątek, 23 czerwca naukę w roku szkolnym 2016/2017 kończą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich! Tuż po uroczystych apelach i rozdaniu świadectw dla wszystkich rozpoczną się wakacje.

Koniec roku szkolnego, wakacje, rower
Koniec roku szkolnego! Rozpoczynają się wakacje! · fot.


W piątek uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszą dzwonek. Po wielu miesiącach nauki, kartkówek i sprawdzianów, rozpoczną upragnione wakacje. Pozostanie już tylko właściwie zaplanować wypoczynek. Nawet jeśli będzie to okres spędzony w Pszczynie i w okolicach, to atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wszystkim uczniom życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie prawie 80 uczniów odebrało wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki w nauce, działalność sportową oraz 100% frekwencję. Klasą z najwyższą średnią w szkole z wynikiem 4,52 została klasa 1A. Podczas zakończenia roku wręczono także m.in. certyfikaty z języka francuskiego dla 54 osób oraz nagrody za udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Zakończenie roku szkolnego w LO im. Bolesława Chrobrego - 23.06.2017 · fot.


Świadectwa odebrali również uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1. Uczniom gratulowała dyrektorka szkoły, Teresa Wojtanowicz - Mamy za sobą dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Jesteście nie tylko o rok starsi, ale mam nadzieję bogatsi o nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Doczekaliście się zasłużonego wypoczynku - podkreślała. W "Samochodówce" również wręczono liczne nagrody za udział w konkursach. Najlepsi uczniowie otrzymali także stypendia i upominki ufundowane przez firmy współpracujące ze szkołą.

Zakończenie roku szkolnego w PZS nr 1 - 23.06.2017 · fot.


Rok szkolny zakończono w Powiatowym Zespole Szkół nr 2. Tam uczniowie odebrali nagrody za najlepsze wyniki w nauce, 100% frekwencję oraz osiągnięcia sportowe i naukowe. W części artystycznej przed uczniami wystąpiły Dzieci Lwowa przebywające na letnich koloniach oazowych w jednej z pszczyńskich parafii.

Zakończenie roku szkolnego w PZS nr 2 - 23.06.2017 · fot.


Tradycyjnie zachęcamy do robienia zdjęć! Pod koniec lata zaprosimy Was do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji!

wakacje, plaża
Życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji! · fot.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA