pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5884

[ZDJĘCIA] Superchrobrki w I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

Gala "Superchrobrków" w I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie to już tradycja. Po raz kolejny, na krótko przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie nagrodzili swoich najbardziej zaangażowanych w życie szkoły kolegów.

Superchrobrki 2017 - 06.2017 · fot.


Od lat przed zakończeniem roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbywa się gala, podczas której wręczane są nagrody "Superchrobrki". Nominowani to osoby, które w ciągu roku wykazały się wybitnym zaangażowaniem w życie szkoły oraz umiejętnościami. Laureatów wybierają uczniowie.

W tym roku nominowani uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach: sportowiec roku, muzyk roku, artysta roku oraz osobowość roku. Za najlepszego sportowca uznano Jakuba Sektę. Muzykiem roku został Dawid Bielenin, a w kategorii artysta roku zwyciężył Marek Blacha. Nagroda dla osobowości roku powędrowała z kolei do Pawła Przybyły.

- Bardzo wam dziękuję, bo to naprawdę miłe wyróżnienie. Takie rzeczy sprawiają, że zawsze będzie się z chęcią wracać do tej szkoły. Wiem też, że zawsze będę miał tu swoich przyjaciół - mówił Paweł Przybyła, tegoroczny absolwent "Chrobrego", który nagrodę za "osobowość roku" odebrał z rąk starosty pszczyńskiego, Pawła Sadzy.

Podczas uroczystości wręczono także dyplomy dla najlepszych sportowców, którzy wzięli udział w "Dniu Sportu" organizowanym w szkole.

W trakcie gali swoje umiejętności zaprezentowali wszyscy nominowani w kategorii muzyk roku. Wystąpili również członkowie zespołu Dream Atlas. Motywem przewodnim wydarzenia były postacie z Disneya.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.