pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Edukacja

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 237

Ochotniczy Hufiec Pracy z wizytą w świetlicy socjoterapeutycznej

Ochotniczy Hufiec Pracy zaprosił uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 do specjalnego spotkania z podopiecznymi świetlicy socjoterapeutycznej Brata Alberta w Pszczynie. Okazją do spotkania był tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery.

Ochotniczy Hufiec Pracy z wizytą w świetlicy socjoterapeutycznej Brata Alberta - 16.10.2017 · fot.


Jako, że hasłem przewodnim OTK były talenty i kompetencje, a tych w naszej szkole jest wiele, postanowiliśmy podzielić się nimi z innymi. Grupa fryzjerek i piłkarzy z zapałem i pasją opowiadała dzieciom o swoich talentach i o swojej drodze do tego, by talenty te rozwijać i pielęgnować. Dziewczyny wyczarowywały piękne fryzury na głowach naszych gospodarzy. Opowiadały o pielęgnacji włosów, o tym jak można rozwijać się w tym zawodzie, co trzeba zrobić, żeby zostać profesjonalnym fryzjerem.

Piłkarze przekonywali, że sport, a szczególnie piłka nożna, może być sposobem na ciekawe spędzanie wolnego czasu, na uczenie się samodyscypliny, wytrwałości, dbałości o swoje zdrowie. Mówili o tym jak ciężko trzeba pracować nad swoim talentem i jak trzeba mu się poświęcić, by zostać zawodowym sportowcem. Mecz piłki nożnej rozegrany w jesiennej scenerii Parku Zamkowego był praktycznym podsumowaniem opowieści piłkarskich, a także pełną emocji sportową rozgrywką.12-6 Hufiec Pracy

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 23, pok.19

tel. 32 4471700

Ochotniczy Hufiec Pracy / pless.pl

REKLAMA

Komentarze