pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Edukacja

  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 505

Uczniowie PZS nr 2 będą pomagać w policyjnej akcji "Znicz"

W najbliższą środę, od wczesnych godzin rannych, w rejonie cmentarzy pojawi się zwiększona ilość patroli policyjnych. Tego dnia na ul. Katowickiej w Pszczynie, stróżom prawa i mieszkańcom pomagać będą uczniowie z PZS nr 2.

pzs nr 2, klasa mundurowa, policja, znicz
Uczniowie PZS nr 2 będą pomagać w policyjnej akcji "Znicz". · fot.Licealiści będą informowali, gdzie znajdują się wolne miejsca parkingowe w mieście i wskazywali ewentualne objazdy. W ten sposób chcą wesprzeć wszystkie służby mundurowe w ramach akcji ZNICZ i pomóc wszystkim osobom, które tego dnia odwiedzą groby najbliższych.

Z uczniami klas mundurowych spotkał się policjant reprezentujący pszczyńską drogówkę. Wskazał newralgiczne punkty w mieście, skupiając się głównie ul. Katowickiej. Podkreślił, że to w tym rejonie występuje kumulacja cmentarzy i to tam zaplanowano wyłączyć z ruchu samochodowego wyznaczone części ulic. Szczegółowo omówił też z uczniami specyfikę miejsc, które będą nadzorowali podczas działań. Nie pominął również krótkiego przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze