pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 6 listopada 2017
  • wyświetleń: 369

Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" z wizytą w Koszęcinie

W dniach 20-22 października Szkolny Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" wyjechał do Koszęcina - siedziby zespołu "Śląsk". Trzydniowy pobyt był nagrodą, którą zespół otrzymał za Śląskie Śpiewanie.

Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" z wizytą w Ko
Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" z wizytą w Koszęcinie · fot.


Uczniowie wraz z opiekunami p. Barbarą Granatyr i p. Zygmuntem Pyrkiem mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach wokalnych, tanecznych, aktorskich i pięknej dykcji - prowadzonych przez członków i instruktorów zespołu "Śląsk".

Dzieci mieszkały w apartamentach zamku koszęcińskiego, co bardzo się im podobało. Panie kucharki zadbały o pyszne jedzenie w postaci szwedzkiego stołu. Frydkowianie uczestniczyli też w wycieczkach po parku wokół zamku, a także w zabawach ruchowych pod opieką pań: Ireny Świerkot, Teresy Sochackiej i Wandy Krzemień.

Wieczorami wspólnie oglądaliśmy nagrania występów zespołu "Frydkowianie" i zespołu "Śląsk" z wcześniejszych lat. Dzieci były zaskoczone widokiem rodziców, znajomych i starszych kolegów, którzy kiedyś byli członkami zespołu. Był to naprawdę udany wyjazd!

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.