pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 6 listopada 2017
  • wyświetleń: 449

[ZDJĘCIA] Żywa lekcja biologii w Powiatowym Zespole Szkół nr 1

30 października kolejny raz do Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 zawitał pan Andrzej Pająk, tym razem w towarzystwie wybranych gadów pochodzących z całego świata.

Żywa lekcja biologii w PZS nr 1 - 30.10.2017 · fot.


Pan Andrzej organizuje pokazy z udziałem żywych zwierząt i potrafi o nich opowiadać w niezwykle ciekawy sposób. Jest wyjątkowym nauczycielem, który przyciąga uwagę uczniów niesamowitym darem przekazu. Ogromna wiedza pana Andrzeja to suma teorii, wielu lat doświadczeń hodowlanych i obserwacji. Jego pasja i miłość do zwierząt hipnotyzuje dzieci i dorosłych.

Spotkanie z Andrzejem Pająkiem to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa. Zwierzęta, które można dotknąć, obejrzeć z bliska i pogłaskać czynią, że żywe lekcje są dla wszystkich wielkim przeżyciem. Pan Andrzej Pająk jest hodowcą gadów, pająków i ssaków, kolekcjonerem ptaków, motyli, chrząszczy i żuków. Jest przyrodnikiem uczestniczącym w różnorodnych działaniach ochroniarskich na Śląsku.

Kształtowanie postaw proekologicznych i uwrażliwienie na piękno przyrody to główne przekazy na każdych spotkaniach z młodzieżą.

Anna Harazin

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.