Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 listopada 2017
  • wyświetleń: 1265

Spotkanie w Radostowicach: "Niezwykłe owady - chrząszcze"

W piątek, 17 listopada przedszkolaki z Radostowic miały okazję do spotkania się z nietypowym gościem - panem Krzysztofem, który jest hodowcą niezwykłych owadów. Tym razem dzieci z naszego przedszkola miały okazję poznać chrząszcze, które pochodziły między innymi z Afryki, Ameryki oraz Azji.

Spotkanie w Radostowicach: „Niezwykłe owady - chrząszcze” - 17.11.2017 · fot.


Pan Krzysztof pokazał dzieciom kolekcję tych niezwykłych owadów, opowiedział wiele ciekawych historii z nimi związanymi. Na dzieciach zrobiło to ogromne wrażenie, szczególnie spodobały im się żywe okazy tych chrząszczy. Dzieci były bardzo dzielne i każdy przedszkolak bez oporu głaskał chrząszcza. Dzieci miały okazję zobaczyć również larwę chrząszcza i potrzymać na ręce.

Muszę przyznać, że cały pokaz zrobił na dzieciach jak i na nauczycielach ogromne wrażenie. Na pewno obraz chrząszczy zostanie na długo w pamięci. Z panem Krzysztofem mieliśmy okazję spotkać się już po raz drugi - za pierwszym razem podziwialiśmy kolekcję przepięknych motyli.

Dziękujemy panu Krzysztofowi! Zainteresowanych odsyłamy na jego stronę animalkrk@gmail.com.

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 42

tel. 032 2125299

Krystyna Dajka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA