Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 24 listopada 2017
  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1232

Konkurs ekologiczny "Zielony Patrol" - do wygrania atrakcyjne nagrody

Za nami:

Burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol zaprasza do udziału w kolejnym konkursie ekologicznym pod hasłem "Zielony patrol".

Konkurs ma na celu poszerzenie wiedzy uczniów klas gimnazjalnych oraz szkół średnich na temat proekologicznych postaw i zachowań. Głównym zadaniem konkursu jest zainteresowanie zjawiskiem niskiej emisji, negatywnymi skutkami jej oddziaływania na człowieka i środowisko naturalne oraz sposobami jej przeciwdziałania.

Zasady konkursu są bardzo proste, a nagrody cenne. Tym razem jest on skierowany do uczniów klas gimnazjalnych oraz szkół średnich. Ich zadaniem będzie przygotowanie krótkiego, maksymalnie 3-minutowego filmu promującego postawy i zachowania proekologiczne. Prace będą przyjmowane do 6 grudnia.

Ocenie przez komisję konkursową będzie podlegała wartość prac pod względem zgodności z tematem, poziom artystyczny, jakość i estetyka wykonania, ujęcie i wyczerpanie tematu, a także uzasadnienie prezentowanych opinii. Komisja konkursowa wybierze 5 filmów, które następnie zostaną poddane ocenie poprzez głosowanie internetowe. Filmy zostaną zamieszczone na stronie www.pless.pl. Zwyciężą filmy, które otrzymają największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym. Głosowanie potrwa od 9 do 13 grudnia do godziny 13.00.

Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na 15 grudnia.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA