pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1317

Lekcja online w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach

Już po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach razem z nauczycielkami Anna Seretą - Kanią oraz Marią Lerch, wzięli udział w lekcji online. Lekcja była jednym z planowanych działań w ramach programu europejskiej współpracy szkół eTwinning projektu Sporty School.Od nowego roku szkolnego dzieci tamtejszej placówki przeprowadziły kilkanaście aktywnych przerw międzylekcyjnych, podczas których prezentowały przygotowane przez siebie propozycje ćwiczeń. Ewaluacja ich działań odbyła się podczas lekcji online między partnerami projektu.

Lekcja online w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach - 12.2017 · fot.


To była lekcja inna niż wszystkie, ponieważ odbyła się za pośrednictwem Internetu, w dwóch oddalonych od siebie miejscach Europy, z czterema nauczycielkami, ale z jednym celem, by propagować aktywny tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia rozpoczęły się od powitania w języku angielskim, które nawiązywało do sportowej tematyki. Następnie każda z grup zaprezentowała ćwiczenia, a na sam koniec odbył się panel dyskusyjny, podsumowujący działania w ramach projektu Sporty School. Zajęcia miały na celu umożliwienie współpracy z innymi uczniami, doskonalenie umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii i umiejętności językowych uczniów, a także pogłębienie wiedzy na temat aktywnego spędzania wolnego czasu.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach

43-252 Golasowice
ul. Zofii Nałkowskiej 2

tel. 32 4723201

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice, ZSP w Golasowicach

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.