pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 18 grudnia 2017
  • wyświetleń: 575

Przedstawiciele ITD mówili uczniom o kontrolach na drogach

We wtorek, 12 grudnia PZS nr 1 odwiedzili przedstawiciele Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Ruchu Drogowego w Katowicach. W spotkaniu udział wzięła młodzież kształcąca się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i technik pojazdów samochodowych.

O kontrolach na drogach z Wojewódzkim Inspektoratem Ruchu Drogowego w Samochodówce


Podczas 1,5 godzinnej pogadanki młodzież dowiedziała się, co należy do zadań Inspekcji, jakie podejmuje zadania, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, przeciwdziałać degradacji dróg, przeciwdziałać nieuczciwej konkurencji w transporcie drogowym, eliminować patologiczne zjawiska w transporcie drogowym. Uczniowie dowiedzieli się również, na czym polega praca kierowcy zawodowego oraz mieli okazję obejrzeć od środka samochód ITD.

Dziękujemy za bardzo interesujące spotkanie i mamy nadzieję, że zdobyte przez młodzież wiadomości zaowocują w niedalekiej przyszłości zwiększeniem bezpieczeństwa na naszych drogach.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.