pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 18 grudnia 2017
  • wyświetleń: 709

Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie w audycji Eko-Ranek Polskiego Radia Katowice na temat b

W połowie grudnia Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie dowiedziały się, jak bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni, co zrobić, żeby poprawić widoczność pieszego po zmierzchu i na czym polega ostrożność w relacjach z osobą obcą, a wszystko za sprawą wizyty policjantów z KPP w Pszczynie, którzy przekazali te i inne ważne informacje o bezpieczeństwie.

Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie w audycji Eko-Ranek Polskiego Radia Katowice na temat bezpieczeństwa - 12.2017 · fot.


Mundurowi wręczyli dzieciom odblaski, a także nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Jednocześnie pogadanka była tematem nagrywanej z czynnym udziałem przedszkolaków audycji Eko-Ranek Polskiego Radia Katowice, która niebawem zostanie wyemitowana na antenie radia.

EKO-RANEK to cykliczna audycja Polskiego Radia Katowice, emitowana raz w tygodniu, w niedzielę o godz. 10.10, którą przygotowuje Gabriela Kaczyńska wraz z małą reporterką Mają.

Anna Pudliszewska

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.