pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 535

Mikołajki dla przedszkolaków w Szkole Podstawowej we Frydku

W sobotę, 9 grudnia w Szkole Podstawowej we Frydku odbyło się spotkanie z Mikołajem.

Mikołajki dla przedszkolaków w Szkole Podstawowej we Frydku


Zaproszone były dzieci przedszkolne z naszego środowiska wraz z rodzicami. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Kamila Drabek, która serdecznie powitała przybyłych gości. Na początku wystąpili uczniowie klasy pierwszej prezentując tańce śnieżynek pt.: "Mgła" i " Niebiosa". Następnie teatr szkolny Gwiazdeczki wystawił wzruszające przedstawienie pt.: "Dziewczynka z zapałkami", które wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Po spektaklu dzieci udały się na warsztaty plastyczne do sal, gdzie wspólnie z nauczycielami wykonały choinki, bałwanki i aniołki. W tym czasie rodzice częstowali się kawą, herbatą oraz świątecznymi wypiekami.

Nareszcie do dzieci przybył długo oczekiwany Mikołaj, który porozmawiał z dziećmi i obdarował je prezentami wykonanymi przez wolontariat. Spotkanie umilił śpiew dzieci ze szkolnego koła wolontariatu oraz występ solistek - Agnieszki, Karoliny, Wiktorii oraz Kingi, która pięknie zagrała również świąteczny utwór na oboju. Wystawa stroików świątecznych wykonanych przez uczniów wzbudziła duże zainteresowanie.

To było piękne spotkanie!

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.