pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 536

Spotkanie przy choince w Szkole Podstawowej we Frydku

Uczniowie klasy pierwszej i klas trzecich, pragnąc wprowadzić rodziców w przedświąteczny nastrój przygotowali dla nich spotkanie przy choince, które odbyło się w środę 20 grudnia.

Spotkanie przy choince w Szkole Podstawowej we Frydku


Świąteczna atmosfera zapanowała dzięki zaprezentowanemu przez uczniów wzruszającemu przedstawieniu pt. "Dziewczynka z zapałkami". Taniec Śnieżynek do muzyki A. Vivaldiego przywołał na myśl zimowe wieczory, kiedy świat chowa się pod śniegiem. Wspólne śpiewanie kolęd dało wiele radości. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Kamila Drabek złożyła wszystkim obecnym życzenia zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym 2018 roku.

Poprzez ten wspólnie spędzony czas podtrzymaliśmy naszą szkolną tradycję świętowania nie tylko w gronie najbliższej rodziny, ale także wspólnie ze społecznością. To było wyjątkowe popołudnie.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.