pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7138

IDEA: trwa nabór do bezpłatnej, zaocznej szkoły dla dorosłych

Artykuł sponsorowany:

Szkoła IDEA w Pszczynie to bezpłatna szkoła dla dorosłych, posiadająca uprawnienia szkoły publicznej. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego - niezależnie od wieku i posiadanych kwalifikacji. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, więc z powodzeniem można je pogodzić z pracą czy też ze studiami. W ofercie szkoły znajdziemy Liceum Ogólnokształcące i Policealną Szkołę IDEA.

Szkoła dla dorosłych IDEA


Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to propozycja dla osób, które rozumieją jak ważne jest wykształcenie średnie i matura, która otwiera drzwi na studia wyższe lub do dalszego rozwoju zawodowego np. w ramach szkół policealnych.

Oferta Policealnej Szkoły IDEA obejmuje szereg kierunków zawodowych, które pozwolą zmienić zawód lub zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

Obecnie na rynku edukacyjnym jest wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jednak za większość z nich trzeba płacić. W naszej szkole nie ma żadnych opłat (brak wpisowego i czesnego), a szkoła jest w 100% DARMOWA. Dodatkowo bez żadnych kosztów i konsekwencji można z niej zrezygnować w każdej chwili. Nauka odbywa się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele.
Warto zaplanować zawodową przyszłość już teraz, biorąc pod uwagę swoje możliwości, zainteresowania i aspiracje oraz sytuację na rynku pracy.

Szkoła IDEA prowadzi obecnie rekrutację na semestr zimowy, start już od lutego 2018r.

Nie można dokonywać tak ważnych wyborów naśladując innych czy kierując się aktualną modą. Trzeba wybrać to, co jest autentycznie ważne, co wynika z osobistych predyspozycji i to co dyktuje nam rynek pracy. Dlatego zadaj sobie pytanie: co chciałbym jeszcze robić w życiu, co sprawiałoby mi przyjemność zawodową, w czym czuję się bardzo dobrze? Jeśli wiesz, że największą satysfakcję sprawia Ci kontakt z ludźmi i nowe doświadczenia przyjdź do nas, a my pokierujemy już Twoją przyszłą karierą zawodową.

Oprócz nauki w Liceum Ogólnokształcącym proponujemy również edukację w Policealnej Szkole IDEA m. in. na następujących kierunkach:

  • Technik Informatyk - nauka na nowoczesnym sprzęcie typu Apple
  • Florysta - zajęcia praktyczne z użyciem żywych kwiatów
  • Technik BHP - zajęcia na specjalistycznym oprogramowaniu
  • Technik Rachunkowości - nowoczesne programy do księgowania
  • Opiekun Medyczny lub Asystent Osoby Niepełnosprawnej - zajęcia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pielęgniarska i przez Ratownika Medycznego na co dzień pracującego na SOR. Zajęcia praktyczne prowadzone są w domach opieki i szpitalach.
  • Technik Administracji - zajęcia prowadzone przez sędziego oraz radcę prawnego.


Pamiętaj!
Już po raz ostatni Liceum Ogólnokształcące można ukończyć w 2 lata, po Zasadniczej Szkole Zawodowej. Od września bowiem 2018r. nauka trwać będzie 4 lata.

Dlatego nie zastanawiaj się tylko przyjdź już teraz do Szkoły IDEA i zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych lub do Policealnej Szkoły na dowolny wybrany przez Ciebie kierunek.
Czekamy na Ciebie!!!

--
Policealna Szkoła i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych IDEA w Pszczynie
ul. Bogedaina 43, 43-200 Pszczyna
www.ideaszkola.edu.pl
tel.: 518 430 901
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00