pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1632

[ZDJĘCIA] Świątecznie w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka.

Świątecznie w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie - 12.2017 · fot.


Końcem grudnia w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie były wystawiane "Jasełka". Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. W aktorów wcieliły się wszystkie dzieci i pięknie wystąpiły przed swoimi rodzicami. Dla najmłodszych był to debiut aktorski. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć nie tylko przedstawienie, ale również posłuchać polskich kolęd oraz piosenek ilustrowanych tańcem i ruchem, jak również zaśpiewanych przez dzieci w języku angielskim.
Choć pracy włożonej w przygotowania do tego świątecznego spotkania nie brakowało, to był to dla wszystkich dzieci czas radości z powodu szykowanej dla najbliższych niespodzianki. Gromkie brawa na koniec występu i najserdeczniejsze wzajemnie składane życzenia świadczą o tym, że było warto. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój.

Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 43

tel. 032 2101708

Anna Kuglarz

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.