pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 16 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2024

[ZDJĘCIA] Blisko 200 gości podczas Dnia Babci i Dziadka w Miedźnej

Blisko dwustu gości - seniorów wzięło udział w uroczystości z okazji "Dnia Babci i Dziadka" w przedszkolu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej - 01.2018 · fot.


Zgodnie z tradycją jak co roku w styczniu tuż po zabawie karnawałowej dla rodziców nasze przedszkole organizuje Dzień Babci i Dziadka. W tym roku uroczystość ta odbyła się 15 stycznia o godzinie 10.00 w sali GOK w Grzawie. Frekwencja była wspaniała. Gościliśmy blisko 200 osób. Bardzo im za to dziękujemy.

Zaproszeni goście przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Nasze przedszkolaki zaprezentowały więc wiersze, piosenki, tańce oraz przedstawiły Jasełka. Po wspólnym złożeniu życzeń i odśpiewaniu tradycyjnego "Sto lat" każdy wnuk wręczył swojej ukochanej babci i dziadkowi kolorowe serce z życzeniami.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej - 01.2018 · fot.


Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Nagrodzili ich gromkimi brawami oraz uściskami pełnymi miłości. Życzenia wszystkim gościom złożyła również pani dyrektor, która podziękowała i wręczyła kwiaty niektórym seniorom dziękując za pomoc i pracę na rzecz dzieci i naszego przedszkola. Po części artystycznej zaprosiliśmy naszych gości na pyszny obiad oraz deser-ciasto upieczone przez rodziców, kawę owoce i napoje.

W nasze przedsięwzięcie zaangażowaliśmy GOK w Miedźnej z siedzibą w Woli, Radę Rodziców oraz rodziców naszych dzieci, pod adresem których kierujemy szczególnie serdeczne podziękowania.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej - 01.2018 · fot.


Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, nawiązania bliższych kontaktów z Babcią i Dziadkiem poprzez radosne, wspólne przeżywanie ich święta.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej - 01.2018 · fot.


Ewa Brańczyk

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.