pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Edukacja

  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 538

[ZDJĘCIA] Przedszkoliada - wielka zabawa w Pawłowicach

Dzieci z przedszkoli w Pawłowicach, Golasowicach, Pielgrzymowicach, Przedszkole "Jaś i Małgosia z Pawłowic i Jarząbkowic oraz okolicznych miejscowości, we wtorek, spotkały się na hali Gminnego Ośrodka Sportu, aby wspólnie uczestniczyć w sportowych zabawach dla najmłodszych, czyli Przedszkoliadzie.

Przedszkoliada w Pawłowicach - 16.01.2018 · fot.


Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Bożena Wróbel powitała wszystkich przybyłych i życzyła udanej zabawy. Na trybunach zasiadły rodziny przedszkolaków aby dopingować swoje pociechy. Wśród konkurencji było kopanie piłki do bramki, odbijanie piłki przez siatkę z reprezentantami Jastrzębskiego Węgla albo rzucanie nią do kosza.

Formą odprężenia i relaksu był długi arkusz papieru, który szybko zapełniał się rysunkami uśmiechniętych przedszkolaków. Maskotka Przedszkoliady - Kangurek oraz nowa maskotka Jastrzębskiego Węgla chętnie pozowali do zdjęć i witali się z każdym uczestnikiem imprezy. W Przedszkoliadzie nie ma przegranych i wygranych. Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom, a przedszkolak pamiątkowy medal.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze