pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1613

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, smoki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie - 01.2018 · fot.


Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy znanej muzyce. Przebierańcy równie świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a dzięki zaangażowaniu dla każdego znalazło się małe co nieco. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.

Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 43

tel. 032 2101708

Weronika Chroszcz

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.