pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 654

Uczniowie PZS nr 1 na "Sweet Targach" w Katowicach

W dniu 19 marca grupa uczniów naszej szkoły z klas 2f, 3f, 1c, 3d pod opieką p. Katarzyny Pichnar i Sylwii Dzieńkowskiej uczestniczyła po raz kolejny w Targach Cukierniczych, Piekarskich i Lodziarskich SweetTARGi.

Uczniowie PZS nr 1 na "Sweet Targach" w Katowicach - 19.03.2018 · fot.


Targi te to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 6 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Kilkuset wystawców prezentuje maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży.

Targi są dla producentów i rzemieślników unikalną okazją do wymiany doświadczeń, rozwoju technologii produkcji i pozyskania nowych rozwiązań do parku maszynowego. Impreza od lat utrzymuje wysoki poziom merytoryczny - co potwierdzają Uczestnicy, zapraszając do współpracy mistrzów cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa, a także szkoły zawodowe kształcące adeptów branży.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i są wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata.

Anna Harazin

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.