pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 3 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 776

[ZDJĘCIA] Wielkanoc w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie

Minione dni w naszym przedszkolu były okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z Paniami dzieci poznawały zwyczaje związane z tym świętem, charakterystyczne dla naszego kraju, naszej rodzimej kultury.

Wielkanoc w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie - 03.2018


Celebrując tak ważne dla wszystkich święta Wielkanocne, przedszkolaki jak jedna rodzina zebrały się na przedstawieniu przygotowanym przez najstarszą grupę "0". Starszaki zaprezentowały program artystyczny pod hasłem pt. "Wielkanocne zwyczaje". Przedstawienie pełne radości i humoru przybliżyło tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych. Piękne stroje, dekoracje oraz cała sceneria sprawiły iż wszyscy byli pod wrażeniem. Dzieci doskonale wcieliły się w rolę aktorów za co zostały nagrodzone gromkimi brawami i owacjami na stojąco.

Wiele radości sprawiło dzieciom przygotowanie świątecznych dekoracji i upominków. Największą atrakcja była niewątpliwie wizyta zajączka w naszym przedszkolu. Zajączek dla wszystkich przyniósł prezenty, sprytnie chowając je w różnych zakamarkach w salach. Znalezienie ich było dla dzieci wielką frajdą

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań, by jak najlepiej przygotować się do obchodów Świąt Wielkanocnych, kultywując nasze rodzime tradycje, ucząc w ten sposób naszych małych Polaków.

Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 43

tel. 032 2101708

Anna Kuglarz

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.