pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 718

Konkurs "Mam Talent- śpiewam, tańczę, recytuję!" w PP nr 7

W piątek, 13 kwietnia w Publicznym Przedszkolu nr 7 odbył się konkurs "Mam Talent- śpiewam, tańczę, recytuję!". Na przedszkolnej scenie można było zobaczyć wiele młodych artystów. Chętne przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty w czterech kategoriach: śpiew, taniec, recytacja oraz umiejętności sportowe.

Konkurs „Mam Talent- śpiewam, tańczę, recytuję!” w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie - 13.04.2018 · fot.


Uczestnicy konkursu swoje umiejętności przedstawili na bardzo wysokim poziomie. Publiczność z ogromnym zapałem kibicowała swoim faworytom. Jury miało znaczny trud w ocenianiu wystąpień, gdyż każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent z wielkim zaangażowaniem.

Wszyscy uczestnicy za odwagę i trud włożony w przygotowania do występu zostali nagrodzeni upominkiem oraz dyplomem. Na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie. Zakończenie spotkania uwieńczyła wspólna zabawa oraz słodki poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i oczywiście talentu, a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu. Zapraszamy do kolejnej edycji już za rok!

Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Staromiejska 43

tel. 032 2101708

Weronika Chroszcz

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.