pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 839

Znów podium w konkursie fryzjerskim dla uczennicy PZS nr 1

23 kwietnia w Zespole Szkół nr 5 w Tychach odbył się VII Międzyszkolny konkurs fryzjerski pod patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy Darii Szczepańskiej.

Znów podium w konkursie fryzjerskim dla uczennicy PZS nr 1 - 23.04.2018 · fot.


W konkursie wzięli udział uczniowie szkół fryzjerskich z całego śląska. Konkurs pt. "Wiośnie tak" odbywał się w dwóch kategoriach: wyciskanie fal na mokro na całej głowie - czas wykonania 30 minut oraz wykonanie fryzury fantazyjnej o tematyce wiosennej - czas wykonania 50 minut.

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w konkursie reprezentowały uczennice klasy II ZSZ Kinga Foltyn oraz Martyna Wala, uczestniczki zajęć koła fryzjersko-kosmetycznego działającego w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej pod opieką Józefy Waliczek. Jury postanowiło przyznać aż dwie nagrody dla uczennicy Kingi Foltyn: miejsce I w kategorii fryzura fantazyjna oraz miejsce III w kategorii fale.

Dziękujemy Kindze i Martynie za udział w konkursie i reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Anna Harazin

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.