pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 866

Spotkanie z młodzieżą w ramach projektu K2

W poniedziałek, 23 kwietnia w auli szkolnej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie odbyło się spotkanie uczniów klas drugich i trzecich technikum z przedstawicielami Katowickiej Strefy Ekonomicznej w ramach projektu: "Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o Sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego".

Spotkanie z młodzieżą w ramach projektu K2 - 23.04.2018 · fot.


Celem spotkania było zachęcenie uczniów do odbywania staży u pracodawców. Młodzież miała również okazję zdobyć informacje dotyczące tych staży w okresie wakacyjnym, które z pewnością podniosą ich atrakcyjność na rynku pracy. Ponadto podczas spotkania omówiono podstawowy zakres praw i obowiązków pracodawcy i pracownika w zakresie odbywanego stażu.

Należy również dodać, iż młodzież biorąca udział w spotkaniu ukończyła szkolenie w zakresie doradztwa zawodowego i coachingu.

Anna Harazin

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.