Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 czerwca 2018
  • 22 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4743

Koncert na zakończenie Roku Akademickiego Pszczyńskiego UTW

Za nami:

Uniwersytety Trzeciego Wieku powstały po to, aby seniorzy mogli rozwijać swoje umiejętności i pasje. U nas, w Pszczynie, seniorzy też mają możliwości uczestniczenia w różnych zajęciach, uczenia się języków, poznawania tajników komputera, zdobywania wiedzy na ciekawych wykładach, doskonalenia umiejętności manualnych, dbania o kondycję fizyczną. Mogą też rozwijać swoje talenty artystyczne.

Uniwersytet Trzeciego Wieku - Pszczyna · fot.


Aby pokazać, czym zajmujemy się na zajęciach artystycznych, zapraszamy słuchaczy UTW, przyjaciół, rodziny i innych seniorów oraz wszystkim zainteresowanych na koncert, który kończy rok akademicki 2017/2018. Na scenie widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury w piątek 22 czerwca o godzinie 17.00 wystąpią uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych i teatralnych.

Nasze zespoły artystyczne mają na swoim koncie już wiele występów przed publicznością lokalną (i nie tylko) oraz udział w konkursach i przeglądach. Teraz chcą zaprezentować się szerszej publiczności naszego miasta, dlatego zapraszają na koncert.

Wystąpią dla Państwa:
  • chór "Canto Grazioso",
  • zespół wokalny "Trzynastka",
  • zespół teatralny "Pod Kapeluszem",
  • grupa tańca liniowego.


Mamy nadzieję, że aktywność naszych seniorów zachęci Państwa do włączenia się w działalność Pszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, bo każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

Koncert na zakończenie Roku Akademickiego Pszczyńs

Uniwersytet Trzeciego Wieku

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA