pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 529

XII Integracyjne Zawody "Sport dla wszystkich"

W poniedziałek, 4 czerwca w Woli odbyły się kolejne XII Integracyjne Zawody "Sport dla Wszystkich". Organizatorami imprezy byli: dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli, dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli.

XII Integracyjne Zawody "Sport dla wszystkich" w Woli - 4.06.2018 · fot.


Na wstępie zawodników przywitał dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Sebastian Pyjas. Następnie wybitnym sportowcom z naszych szkół oraz ich rodzicom podziękowano za osiągnięcia sportowe. Rozpoczęcia zawodów dokonał wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski.

W konkurencjach sportowych rywalizowali uczniowie szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z terenu Gminy Miedźna, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie oraz dzieci ze stowarzyszenia Start z Katowic.

Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play. Wszyscy świetnie się bawili, a najlepsi otrzymali medale, dyplomy oraz puchar.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.