Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 18 czerwca 2018
  • wyświetleń: 837

[ZDJĘCIA] PZS nr 2 w Sosnowcu prezentowało PILGRIM

W sobotę 16 czerwca przedstawiciele Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie: Weronika Mańka z klasy 1 LOB o innowacji: pedagog społeczny oraz Kacper Kania z klasy 1 LOA o innowacji: mundurowej, pod opieką pani N. Ruman, uczestniczyli w konferencji pt. "W trosce o jakość powietrza w Diecezji Sosnowieckiej.

PZS nr 2 w Sosnowcu prezentowało PILGRIM - 16.06.2018 · fot.


Pedagogika i duchowość PILGRIM", która odbyła się w auli Wydziału Katechetycznego. Jako Ambasadorska Szkoła na Śląsku, prezentowaliśmy korelację katechezy z innymi przedmiotami w procesie kształcenia i wychowania, jaka występuje w Naszej Szkole. Przedstawiliśmy również wspólne działania z Niepublicznym Przedszkolem Radocha w Pszczynie, które stało się godnym wzorem do naśladowania dla innych Placówek.

Spotkaliśmy się z Pracownikami Kirchliche Paedagogische Hochschule Wien/Krems, czyli z dr Piotrem Kubiakiem, mgr Haliną Koselską-Kubiak, a także z mgr Stefanem Samptem, z którego młodzieżą będziemy wykonywać międzynarodowy projekt już w październiku. Na spotkaniu obecny był również Ksiądz Dyrektor Wydziału Katechetycznego w Katowicach, ks. dr hab. Roman Buchta. Gratulujemy odwagi, podczas wystąpienia dla blisko pięciuset zgromadzonych Gości: Dyrektorów Szkół i Przedszkoli, Nauczycieli oraz Katechetów.

Natalia Ruman

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA