pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 18 czerwca 2018
  • wyświetleń: 348

XII Integracyjne Zawody "Sport dla Wszystkich" w Woli

W poniedziałek, 4 czerwca w Woli odbyły się XII Integracyjne Zawody "Sport dla Wszystkich". Organizatorami imprezy był: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli, Zespół Oświaty i Wychowania oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Integracyjne Zawody Sport dla Wszystkich, Wola
XII Integracyjne Zawody "Sport dla Wszystkich" w Woli · fot.


W konkurencjach sportowych rywalizowali uczniowie szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z terenu gminy Miedźna, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie oraz dzieci ze Stowarzyszenia Start z Katowic.

Na wstępie zawodników przywitał dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Sebastian Pyjas. Następnie wybitnym sportowcom z naszych szkół oraz ich rodzicom podziękowano za osiągnięcia sportowe. Rozpoczęcia zawodów dokonał wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski.

W dalszej części zawodnicy przystąpili do startu w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 600m, bieg na 1000m, skok w dal, pływanie, tenis stołowy, piłka nożna chłopcy, piłka siatkowa dziewczęta, piłka ręczna dziewczęta i chłopcy.

W sumie w zawodach wzięło udział 431 zawodników. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play. Wszyscy świetnie się bawili, a najlepsi otrzymali medale, dyplomy oraz puchary.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.