Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 21 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1112

"Szkoła na Strzelnicy" wśród laureatów konkursu

W czwartek, 14 czerwca nastąpiło podsumowanie Kampanii realizowanej pod hasłem "Razem raźniej" organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Kampania prowadzona była w zakresie rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka w roku szkolnym 2017/2018.

„Szkoła na Strzelnicy” wśród laureatów konkursu o tytuł „Przyjazna Szkoła/Placówka” · fot.


Działania Kampanii skoncentrowane były na realizacji celów programu, wśród których najważniejsze to: wspieranie działań na rzecz społeczności lokalnej, przeciwdziałanie zjawiskom patologii, ochrona dzieci i młodzieży, edukacja dla bezpieczeństwa oraz edukacja włączająca.

Tym samym nasza szkoła spełniła warunki określone Regulaminem Konkursu i uzyskała tytuł "Przyjazna Szkoła/Placówka", jako jedna szkoła podstawowa w całym powiecie pszczyńskim. Do sukcesu przyczynili się uczniowie wszystkich klas, nauczyciele oraz koordynatorzy projektu mgr Agnieszka Czernecka, mgr Gabriela Skrzypska i mgr Aleksandra Furman.

Tytuł ten również otrzymała szkoła ponadgimnazjalna - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie.

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 47

tel. 032 2103930

Gabriela Skrzypska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA