Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 22 czerwca 2018
  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5477

Złóż wniosek o Stypendium Starosty Pszczyńskiego

Za nami:

Do 30 czerwca można składać wnioski o przyznanie Stypendium Starosty Pszczyńskiego dla uczniów i absolwentów z terenu powiatu pszczyńskiego.

Stypendium starosty może otrzymać uczeń/absolwent, który mieszka na terenie powiatu pszczyńskiego i uczęszcza do szkół dla dzieci i młodzieży. Warunkiem są wysokie osiągnięcia edukacyjne, sportowe uzyskane w roku szkolnym 2017/2018.

O stypendia mogą ubiegać się laureaci konkursów lub olimpiad przedmiotowych szczebla krajowego lub międzynarodowego lub uczniowie i absolwenci, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie edukacyjnej, naukowej, sportowej, kulturalnej lub którzy odnieśli inne znaczące sukcesy edukacyjne na szczeblu krajowym lub międzynarodowym.

Stypendium przyznawane jest na okres 10. miesięcy. O jego wysokości decyduje starosta. Wnioski należy złożyć do końca czerwca w Starostwie Powiatowym w Pszczynie.

Szczegółowe zasady udzielania Stypendiów Starosty Pszczyńskiego można znaleźć tutaj.

Wniosek oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i klauzulę informacyjną do wniosku o przyznanie stypendium starosty można pobrać w Wydziale Oświaty Starostwa Powiatowego w Pszczynie lub poniżej:

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA