Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 22 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6447

[ZDJĘCIA] Superchrobrki w kategorii sport, muzyka, artysta, osobowość

Gala "Superchrobrków" w I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń szkoły. Podczas corocznej uroczystości najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymują przyznane w głosowaniu przez swoich kolegów wyróżnienia.

Superchrobrki 2018 · fot.


Od lat przed zakończeniem roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbywa się gala, podczas której wręczane są nagrody "Superchrobrki". Nominowani to osoby, które w ciągu roku wykazały się wybitnym zaangażowaniem w życie szkoły oraz ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Laureatów wybierają w anonimowym głosowaniu uczniowie.

Nominowani zwykle rywalizują w czterech kategoriach: sportowiec roku, muzyk roku, artysta roku oraz osobowość roku, a nagrody wręczają specjalnie zaproszeni goście. Tym razem laureaci otrzymali wyróżnienia z rąk m.in. starosty Pawła Sadzy czy Sebastiana Riedla.

Podczas uroczystości wręczono także dyplomy dla najlepszych sportowców, którzy wzięli udział w "Dniu Sportu" organizowanym w szkole.

O oprawę muzyczną podczas gali zadbali nominowani w kategorii muzyk roku. Motywem przewodnim wydarzenia były mistrzostwa świata w piłce nożnej.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA