Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1131

Nauczyciel z Liceum w Gilowicach na szkoleniu w Rumunii

Podczas gdy uczniowie i nauczyciele finalizowali rok szkolny, Joanna Kocioła, nauczycielka języka angielskiego z LO w Gilowicach, spędziła bardzo pracowity tydzień na kursie szkoleniowym w Rumunii.

Nauczyciel z Liceum w Gilowicach na szkoleniu w Rumunii - 06.2018 · fot.


Szkolenie, zorganizowane w Bukareszcie przez Rumuńską Agencję Narodową Programu Erasmus+, dotyczyło rozpowszechniania i wykorzystania rezultatów w projektach Erasmus+. Przez cztery dni 45 uczestników z 15 krajów wspólnie uczyło się, w jaki sposób wypracowywać w projektach dobre i trwałe rezultaty, które będą wykorzystywane długo po zakończeniu samego projektu. Zmotywowani i doświadczeni trenerzy stosowali szereg bardzo ciekawych, również nowatorskich metod pracy, dzięki którym szkolenie, mimo że bardzo intensywne, nie było nużące. A zaobserwowane metody i narzędzia bardzo przydadzą się w codziennej pracy dydaktycznej.

Poza formalnymi korzyściami z udziału w szkoleniu, wszyscy uczestnicy mieli okazję nawiązać nowe kontakty zawodowe, wymienić się doświadczeniami oraz przekonać się jak uroczym miastem jest rumuńska stolica.

Dzięki udziałowi w szkoleniu, LO w Gilowicach będzie jeszcze skuteczniej realizować projekty Erasmus+, a rezultaty wypracowane w międzynarodowych grupach projektowych będą bardziej atrakcyjne i dostępne szerszej grupie odbiorców.

43-227 Gilowice
ul. Korfantego 38

tel. 32 2117321

Joanna Kocioła

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA