Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1315

Zakończenie roku szkolnego w SP we Frydku

Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" z przytupem rozpoczął uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 poprzedzoną Mszą Św. w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata we Frydku.

Zakończenie roku szkolnego w SP we Frydku - 22.06.2018 · fot.


Akademię prowadzili uczniowie klasy VII: Kinga Sosna i Bartłomiej Sosna, którzy powitali uczniów klas I-VII, zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski, przewodniczący Rady Gminy Miedźna Stanisław Lubański, Marzena Mandla - Dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej z siedzibą w Woli, Mariusz Wojtala - Radny Gminy Miedźna, Janusz Pławecki - Sołtys Frydka.

Jako pierwsza przemawiała dyrektor szkoły - Kamila Drabek, która podsumowała kończący się rok szkolny, następnie Wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski dziękował wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji. Pani dyrektor serdecznie podziękowała rodzicom, którzy angażowali się w życie szkoły. Następnie wspólnie z wychowawczyniami wręczyła świadectwa i nagrody dla uczniów klas trzecich, którzy wyróżniali się w nauce i uzyskali wzorowe zachowanie, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Pani pedagog i opiekunka samorządu szkolnego - Iwona Gajewska-Jakisz - podziękowała członkom samorządu za wytężoną i owocną pracę. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klas trzecich, którzy dali piękny spektakl pt. "Calineczka" na motywach baśni H. Ch. Andersena.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, jednak pozytywnie wspominamy minione miesiące. Do zobaczenia po wspaniałych wakacjach!

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA