Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2240

[ZDJĘCIA] Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 8 w Pszczynie

W czerwcu, w Publicznym Przedszkolu nr 8 w Pszczynie odbył się Piknik Rodzinny.

Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 8 w Pszczynie - 06.2018 · fot.


Przedszkolaki z wszystkich grup w pięknych, kolorowych strojach zaprezentowały się w artystycznym występie dla swoich rodziców z okazji ich świąt. Po występach dzieci na uczestników pikniku czekały różnego rodzaju atrakcje, niespodzianki i konkursy.

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie przygotowała prelekcję na temat bezpieczeństwa podczas wakacji a także stanowisko profilaktyczne. Można było wsiąść do radiowozu, porozmawiać z policjantem oraz zrobić slalom w alkogoglach. Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Tychach zaprezentowało techniki pierwszej pomocy oraz przekazało informacje do jej prawidłowego przeprowadzenia. Dzieci mogły skorzystać z przejażdżki na koniu oraz wziąć udział w zabawach i grach tanecznych z zespołem. Ekipa motocyklowa Moto-fan.pl zapewniła atrakcje motocyklowe.

Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni i zamku, malowania twarzy, profesjonalnych fryzur czy baniek. Była także cegiełka dla Jasia.

Kawiarenka oferowała pyszne ciasta, lody i napoje a stoiska gastronomiczne smaczne posiłki z grilla oraz grochówkę w wykonaniu Bistro Dzik Tychy.

Dobry humor, frekwencja oraz pogoda towarzyszyły przez cały piknik. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie pikniku osób, które włożyły ogrom pracy i serca.

43-200 Pszczyna
ul. Jana Kupca 1

tel. 32 2103592

Anna Pudliszewska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA