Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 724

Wręczenie nagród "Zielona pracownia"

15 czerwca na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie podczas obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Zielona pracownia" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Wręczenie nagórd "Zielona pracownia"
Wręczenie nagród "Zielona pracownia" - 15.06.2018


Przedmiotem konkursu było utworzenie ekopracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, chemiczno-fizycznych czy geologicznych.

Program opracowany przez Powiatowy Zespół Szkół nr 1 zakłada poszerzenie wiedzy i zainteresowań młodzieży w zakresie ekologii, fizyki oraz chemii. Pozwala zwrócić uwagę uczniów na otaczający świat, ochronę jego zasobów oraz dostrzec wpływ człowieka na degradację środowiska. Program ma na celu także nauczyć uczniów racjonalnego korzystania z zasobów przyrody i radzenia sobie w sytuacji zagrożeń spowodowanych nadmiernym zanieczyszczeniem środowiska w okolicy zamieszkania.

Wręczenie nagórd "Zielona pracownia"


Agnieszka Klimczok

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA