Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 20 lipca 2018
  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 6614

[ZDJĘCIA] Tak będzie wyglądać elewacja przedszkola na os. Piastów

Na osiedlu Piastów trwa budowa nowej placówki oświatowej, w której miejsce znajdzie 150 dzieci. Część elewacji przedszkola została już pomalowana. Jak Wam się podoba ten dobór kolorów?

Tak będzie wyglądać elewacja przedszkola na os. Piastów - 07.2018 · fot.


Przypominamy, że w nowym obiekcie ulokowanych zostanie sześć oddziałów przedszkolnych, z maksymalną liczbą 150 miejsc. Budynek będzie jednokondygnacyjny. W strefie wejściowej znajdą się m.in. wiatrołap, wózkowania, a także szatnie dla dzieci. Zaplanowano część administracyjną oraz dydaktyczną. Jedna z sal przeznaczona zostanie na oddział integracyjny z dodatkowymi sanitariatami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W przedszkolu znajdzie się zaplecze kuchenne przystosowane do wydawania żywności z cateringu oraz przygotowywania własnych śniadań i podwieczorków. Obiekt zaprojektowany został jednak w sposób umożliwiający w przyszłości rozbudowanie pomieszczeń związanych z żywieniem do pełnowymiarowej kuchni z niezbędnym zapleczem magazynowym.

wizualizacja przedszkola przy ul. M. Skłodowskiej
Wizualizacja elewacji nowego przedszkola na os. Piastów · fot.


Na zakończenie robót budowlanych wyznaczono nieprzekraczalny termin - 30 września. Wykonawcą jest Firma Budowlano-Handlowa IGMAR Robert Kadłubicki z Czańca. Koszt inwestycji wynosi 4.034.400 zł.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA