Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1232

Konkurs dla młodzieży. Nagrodą wyjazd do Parlamentu Europejskiego

Młodzież z powiatu pszczyńskiego w okresie wakacyjnym może wziąć udział w konkursie "Moja wizja Polski za 100 lat". Nagrodą jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego.

Przedmiotem konkursu jest napisanie pracy (maksymalnie 10 tys. znaków) dotyczącej tego, jak będzie wyglądała Polska za 100 lat. Konkurs jest skierowany do osób w wieku od 12 do 18 lat, które zamieszkują na terenie powiatu pszczyńskiego.

- Praca powinna w szczególności zawierać informacje o tym, jak uczestnik wyobraża sobie Polskę pod względem gospodarczym, kulturowym, prawnym, politycznym, a także międzynarodowym, oraz jak będzie się w niej żyło obywatelom za 100 lat. Prace powinny przedstawiać merytoryczny i rzetelny opis wizji uczestnika, a nie być tylko i wyłącznie fantazją - tłumaczy organizator, biuro poselskie Grzegorza Pudy, które konkurs przygotowało we współpracy z posłanką do PE Jadwigą Wiśniewską.

Prace należy wysyłać pocztą na adres puda.sejm@gmail.com do 19.08.2018 roku. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 25.08.2018 roku. Prace będą oceniane przez komisję konkursową.

Nagrodą za zajęcie 3 pierwszych miejsc jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego na zaproszenie Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej, w terminie od 2 do 4 września br. Nagrodą za zajęcie miejsc od 4 do 15 włącznie jest wyjazd do Warszawy na zaproszenie Posła na Sejm RP Grzegorza Pudy. Nagrodą za zajęcie miejsc od 16 i niższych, są nagrody rzeczowe ufundowane przez Kancelarię Sejmu.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA