Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 9 października 2018
  • wyświetleń: 848

Dzien Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej we Frydku

W związku z udziałem klas I-II w konkursie edukacyjnym "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" Szkoła Podstawowa we Frydku zorganizowała 27 września Dzień Głośnego Czytania.

Dzien Głośnego Czytania w Szkole podstawowej im. Stanisława hadyny we Frydku
Dzien Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku · fot.


Najważniejszym punktem spotkania było głośne czytanie fragmentów książki R. Piątkowskiej pt. "Gang słodziaków" przez zaproszonych gości i nauczycieli, którzy wcielili się w role bobra Borysa, żaby Żanety oraz ich leśnych przyjaciół. Mogliśmy wysłuchać wielu ciekawych historii i poznać przygody literackich bohaterów.

Był to wspaniały dzień dla wszystkich, którzy kochają książki oraz dla tych, którzy dopiero uczą się je kochać. Naszym uczniom chwile spędzone podczas czytania tak bardzo się spodobały, że postanowiliśmy kontynuować takie spotkania w klasach I i II podczas kolejnych miesięcy roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że głośne czytanie stanie się pasją naszych uczniów, ponieważ czytanie pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. Dlatego apeluję do Rodziców, czytajmy naszym dzieciom przez 20 minut dziennie - CODZIENNIE!

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA